Strona gwna...  Kontakt...  Mapa strony...
ZNAJD PRODUKT
MENU O NAS HISTORIA FIRMY

    O firmie JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o.

Firma JEAN MUELLER POLSKA została założona w 2001 roku jako spółka z o.o. przez niemiecką firmę JEAN MÜLLER, jednego z czołowych światowych producentów szafek, zacisków kablowych, listew i rozłączników bezpiecznikowych. Firma JEAN MUELLER POLSKA ma biuro i magazyn w Warszawie przy ul. Krótkiej 4 (dzielnica Włochy, boczna ul. Szyszkowej), ok. 1 km od pętli autobusowej Okęcie. Firma oferuje bardzo szeroką gamę obudów, aparatów i urządzeń do budowy złącz pomiarowych i kablowo-rozdzielczych oraz różnego typu rozdzielnic niskiego napięcia. W ofercie znajduje się również ponad 40.000 typów wkładek topikowych, z czego kilkaset pozycji znajduje się w naszym magazynie (przede wszystkim bezpieczniki NH, D, D0 i cylindryczne).

   


 O firmie JEAN MÜLLER


Firma JEAN MÜELLER została założona w Eltville nad Renem w 1897 roku przez Jeana Müllera, który podczas prac związanych z oświetleniem wieży Eiffla w Paryżu wpadł na pomysł ulepszenia istniejących wówczas bezpieczników elektrycznych i podjęcia ich produkcji. Obecnie JEAN MÜLLER GmbH jest największym na świecie producentem rozłączników bezpiecznikowych, największym niemieckim producentem złącz kablowych i szafek poliestrowych (produkuje je od prawie 40 lat), jak też zacisków kablowych i transformatorowych, rozdzielnic niskiego napięcia i wkładek topikowych. W ostatnich 2 latach firma stała się liderem w zakresie wkładek topikowych, podstaw i rozłączników do zabezpieczania urządzeń fotowoltaicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w ponad 70 krajach świata. Produkty te w olbrzymiej większości powstają w zakładach w Niemczech przy zastosowaniu innowacyjnego know-how, będącego efektem przeszło 100-letnich doświadczeń. Produkcja jest w wysokim stopniu zautomatyzowana i zrobotyzowana, co oznacza najwyższą jakość oferowanych wyrobów i konkurencyjne ceny.
http://www.jeanmueller.de/

   
Ta strona uywa COOKIES. Korzystajc z niej wyraasz zgod na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przegldarki. Wicej szczegw na naszej stronie polityka prywatnoci