Strona g│ˇwna...  Kontakt...  Mapa strony...
ZNAJDČ PRODUKT
MENU KONTAKT


JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o

02-293 Warszawa ul. Kr├│tka 4



tel. 22/751 79 01
tel. 22/751 79 02
fax 22/751 79 03

NIP: 113-23-13-854


mBank Oddział Warszawa

Nr konta w PLN:
17 1140 1010 0000 2589 6400 1001 

Nr konta w EUR:
49 1140 1010 0000 2589 6400 1007



Nasze strony internetowe:
www.jeanmueller.pl
www.bezpieczniki.com
www.przekladnik.pl

Adres e-mail do firmy:
info@jeanmueller.pl

Prezes Zarz─ůdu:

Zbigniew Błażejewski

Product Manager:

Remigiusz Chmielewski
rchmielewski@jeanmueller.pl
tel. 602 499 335
 

Pracownicy biurowi:

Agnieszka Gładkowska-Gruba
Kierownik Biura Handlowego
agladkowska@jeanmueller.pl
tel. 728 939 980

Magdalena Nowicka
Specjalista ds. Sprzeda┼╝y
mnowicka@jeanmueller.pl
tel. 602 319 195

Marek Szyszka
Specjalista ds. Technicznych
mszyszka@jeanmueller.pl
tel. 602 121 496

Ewelina Bogdańska
Asystentka Biura
ebogdanska@jeanmueller.pl
tel. 698 105 207

Przedstawiciele regionalni:

Aleksander Jagielnicki
Przedstawiciel Regionalny
(Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie)
tel. 606 768 350

ajagielnicki@jeanmueller.pl

Marcin Kacprzak
Przedstawiciel Regionalny
(Mazowieckie, Łódzkie)
tel. 694 477 489
mkacprzak@jeanmueller.pl

Michał Kowol
Regionalny Kierownik Sprzeda┼╝y
(Polska Południowa)
tel. 664 483 050
mkowol@jeanmueller.pl

Waldemar Zamo┼╝niewicz
Przedstawiciel Regionalny
(Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie)
tel. 698 955 513
wzamozniewicz@jeanmueller.pl


Bartłomiej Zaręba
In┼╝ynier Sprzeda┼╝y
(Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie)
tel. 660 285 145
bzareba@jeanmueller.pl

Niniejszym wyra┼╝amy zgod─Ö na przechowywanie, przetwarzanie i przekazywanie powy┼╝szych danych osobowych w celu wsp├│┼épracy handlowej z nasz─ů firm─ů. Wykorzystywanie powy┼╝szych danych do cel├│w marketingowych i reklamowych wymaga pisemnej zgody tych os├│b.

Zgodnie z rozporz─ůdzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27.IV.2016 r. w sprawie ochrony os├│b fizycznych w zwi─ůzku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) informujemy, ┼╝e Inspektorem Ochrony Danych w firmie JEAN MUELLER POLSKA jest Zbigniew B┼éa┼╝ejewski, adres e-mail: zblazejewski@jeanmueller.pl


Ta strona u┐ywa COOKIES. Korzystaj▒c z niej wyra┐asz zgodŕ na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przegl▒darki. Wiŕcej szczegˇ│ˇw na naszej stronie polityka prywatnoÂci